Rodistancer   Gæstebogen   Links   Kontakt   Forsiden
Påsketure:


Lago Maggiore/Lago Lugano 2002

Lago Di Garda 2003


Deltagerliste

44 personer var tilmeldt turen, og dertil kom 6 bus- og trailerchauffører, så alt i alt var der 50 deltagere på påsketuren.


2 Turledere:
Søren LodbergVejle Roklubs.lodberg@stofanet.dk
Jørgen EskeVejle Rokluband@dr.dk

4 Trailerchauffører:
Jørgen EskeVejle Rokluband@dr.dk
Lars LauridsenTangesilverblue@wanadoo.dk
Ole KnudsenVejle Roklubolenknudsen@mail.dk
Ulla FischerKolding Dame Roklubufn@sport.dk

2 Buschauffører:
Jonny PedersenPapuga Busser
Søren LodbergVejle Roklubs.lodberg@stofanet.dk

2 Turister:
Niels BrønholtKoldingjyms@stofanet.dk
Søren BoysenKano- & Kajakklub\Nordsb@le34.dk

42 Roere:
Aase HansenKolding
Adda NielsenFuresøhjetting@adslhome.dk
Alice JørgensenKolding Dame Roklubaljo@kolding.dk
Anni KreutzfeldtFuresøankre@dsb.dk
Bente JørgensenRønne Roklub
Bente RasmussenVejle Roklubbmrhome@ofir.dk
Berit LorenzenOdense Roklubblo.maa@fyns-amt.dk
Birgit Juhl AndersenLyngby Dame Roklubbja@gentofte.bibnet.dk
Bjarne B. PedersenRy Roklubbbrammer@mail.dk
Bjarne Vendelbo JørgensenKolding
Carl Witt-JespersenHolbæk Roklubccwj@tdcadsl.dk
Eva GuldHellerup Dameroklubevag@fanet.dk
Grethe OlesenHumlebækgrethe.marie@olesen.mail.dk
Hanne ChristensenFuresøhc@le34.dk
Ilse ClausenRønne Roklubilse.clausen@brk.dk
Ingelise BieHellerup Dameroklubibie@mail.dk
Jan ChristensenSkjoldmar.chris@mail.tele.dk
Jan KreutzfeldtFuresø
Jens SzaboRy Roklubjens.szabo@arlafoods.com
Jette Toft AndersenVejle Roklubjette@jorgeneske.dk
Jørgen PedersenRibe Roklubj-ped@stofanet.dk
Kim Mølgård NielsenRisskov Roklubkimmn@stofanet.dk
Kirsten BendixsenKolding Dame Roklubkbe@ksvejleamt.dk
Kirsten LauridsenVejle Roklubkirsten.lauridsen@danisco.com
Knud NielsenTissø Roklubknud.lis@mail.dk
Lasse LønholmSkjold
Lis BayTissø Roklublis@bayclan.com
Lis BrønholtKolding Dame Roklublis.br@stofanet.dk
Maja Hune AndresenJelsmaja.h.a@mail.dk
Marianne ChristensenSkjoldmar.chris@mail.tele.dk
Marie Louise BistrupHellerup Dameroklubmarie.bistrup@get2net.dk
Michael BevenseeJelsmichael.bevensee@wanadoo.dk
Ning De Coninck SmithHellerup Dameroklubning@dpu.dk
Peder HøjrisÅrhus Roklub
Rose JørgensenKalundborg Roklubrosej@mobilixnet.dk
Tina PorsbakFuresøtpo@brf.dk
Torben HansenHelsingør Roklubtorben-hansen@tele2adsl.dk
Ulla CordiusFredensborg Roklubucordius@tiscali.dk
Verner ØstrupRisskov Roklub
Villy ClausenKolding
Vivi SaabyeKalundborg Roklubvivi.saabye@image.dk
Yrsa LauritzenVejle Roklubmauson@post1.dknet.dk
Opdateret: 30-8-2004

© 2004 Jørgen Eske